Екскурсії

Програма подорожей по Закарпаттю, що організовуються готелем “Оленка”

Перший день

За день на Говерлу

Говерла – найвища вершина Українських Карпат (2061м). Поблизу возвеличуються ще 6 карпатських двох тисячників –Петрос, Ребра, Бребенескул, Піп – Іван, Менчул, Гутин-Томнатин. Сама природа створила прекрасні умови для відпочинку.

Тривалість: 1 день

Проїзд до підніжжя гори оплачується кремо.

Формується група з 20 чоловік.

Другий день

Постійне, точне вічне місце – Центр Європи

Географічний Центр Європи розташований на території Гуцульщини, на правому березі р. Тиси, в самому серці Карпат, і потрапити сюди можливо тільки однією звивистою дорогою автотраси Рахів –Ужгород.

Карпатський біосферний заповідник

До найбільших та найцікавіших об’єктів природно-заповідного фонду належить Карпатський біосферний заповідник. З 1993 року він входить до міжнародної мережі біосферних резерватів ЮНЕСКО.

м. Мукачеве.

Тривалість: 4 – 5 годин

Вартість екскурсії залежить від кількості бажаючих поїхати на екскурсію. (виду пасажирського транспорту, який наймається для здійснення екскурсії).

Третій день

Мукачівський замок „Паланок”

Замок–фортеця височить на горі вулканічного походження висотою 68 м над
рівнем   міста. У 1086 та 1241 роках  була  зруйнована  під   час   нападу  половців. Докорінну перебудову замку було проведено в 1396–1414 роках за часів володіння князя Федора Корятовича. Тоді було побудовано кріпосну стіну з чотирма круглими баштами, три з яких уціліли й досі.

Галерея дерев’яних церков Закарпаття

Включає більше 100 робіт дерев’яних церков народного художника
Закарпаття   І.  Шутєва.  Більшість із зображених  церков  вже зруйновано. Тут також
розміщено близько 40 макетів дерев’яних церков народного умільця з с. Розтока                 І. Воробця.

Долина нарцисів (травень).

Тривалість: 1 день

Вартість екскурсії залежить від кількості бажаючих поїхати на екскурсію.( виду пасажирського транспорту, який наймається для здійснення екскурсії).

Четвертий день

По Свидовецькому масиву

Село Ясіня розташоване між Свидовецьким та Чоргогірським масивами, на березі р. Чорна Тиса і р. Лазещина, біля гірської долини Драгобрат. Найвища частина Свидівця – вершина Близниця, яку прикрашають розквітлі едельвейси.

Тривалість: 1 день

Вартість екскурсії залежить від кількості бажаючих поїхати на екскурсію.( типу пасажирського транспорту, який наймається для здійснення екскурсії).

П’ятий день

По Гуцульщині

На висоті 525–560 метрів над рівнем моря, на відстані 68 км від обласного центру Івано-Франківська, розташована зелена перлина Карпат –м. Яремне, з усіх сторін оточене горами. Через місто протікає річка Прут, яка бере початок уп’ятдесяти кілометрах вище, із хребтів Чоргогори. Прикрашає та приваблює туристів бурхливий водоспад та мальовнича зона відпочинку.

Архітектурні пам’ятки –дерев’яні церкви в с. Ясіня (ХVІст.), Лазещині (ХVIIIст.).

Тривалість: 1 день

Вартість екскурсії залежить від кількості бажаючих поїхати на екскурсію.( виду пасажирського транспорту, який наймається для здійснення екскурсії).

Шостий день

Українське „Мертве море”

Закарпатське селище Солотвин примостилося на правому березі Тиси, між гірськими хребтами Салаван та Марупа. Перші письмові згадки про нього датовано 1360 роком. Щоранку вулички Солотвина заповнюють автомобілі: усі поспішають до солоних озер, аби встигнути зайняти найкращі місця на пляжі. Уже за кілька годин узбережжя озера покривається густим шаром перемазаних лікувальними грязями тіл. Але навіть затятий мізантроп, стиснувши зуби, буде стійко переносити будь-які випробування: дію води та грязей озер Солотвина називають чудом.

Тутешні води дуже добре впливають на шкіру (концентрація солі в них майже 200
грамів на літр), а грязі за своїми властивостями не поступаються грязям курортів
Мертвого моря. Вода в озерах дуже тепла (25–27 градусів), а щільність така висока, що
вас буквально виштовхує на поверхню,

Озера виникли у 1902 році, коли запустили соляну шахту в цьому районі. Однак шахта провалилася на 20 метрів, а утворений котлован залило водою. Новоспечене озеро назвали Кунігунда. За ним з’явилися інші озера.

Тривалість: 1 день

Вартість екскурсії залежить від кількості бажаючих поїхати на екскурсію.( виду пасажирського транспорту, який наймається для здійснення екскурсії).

Сьомий день

Краєвиди Рахова

Рахів – це місто поміж Карпатських гір, адміністративний центр Рахівського району Закарпатської області. Це найвисокогірніше місто в Україні, що розташоване на висоті від 430 до 820 метрів над рівнем моря, тобто між найвищою і найнижчою вулицями – понад 500 м різниці у висоті.

З усіх сторін місто оточили гори Карпати. Із півночі його обіймають Привододільні Горгани, на заході височіє Свидовець, на північному сході – Чорногорський хребет, а з півдня наступають Рахівські гори. Місто розташоване над р. Тисою. Ріка розрізає Рахів навпіл і, закопана в граніт, тече паралельно центральній міській вулиці.

Цікава екскурсія на урочище Буркут “Амфітеатр”, де можна скуштувати цілющої мінеральної води.

Пішохідна екскурсія.

Тривалість: 4–5 годин

olenkaЕкскурсії